Zmiana lokalizacji Instytutu Rodziny

Z radością informujemy, iż nasza placówka zmienia swoją lokalizację. Już od poniedziałku 24.10.2016 zapraszamy do Instytutu Rodziny na warszawskim Ursynowie - przy ul. Romera 4b.
W okolicy jest dużo miejsc parkingowych, a w środku zapewniamy komfort dużo wyższy niż w obecnym miejscu.
Budynek otoczony jest zielenią parku im. Jana Pawła II, a wygodny dojazd zapewnia sąsiadująca stacja Metro Stokłosy oraz przystanku autobusowego Dunikowskiego - linie 136, 179 oraz 195.

14500686_946684518771478_4149047289767636775_o

11221684_946684515438145_2132954217182514790_o

Serdecznie zapraszamy
Zespół Instytutu Rodziny

Prof. Bogdan Chazan rozpoczął pracę w Instytucie Rodziny

prof. Bogdan Chazan
Z radością pragniemy poinformować, że do zespołu Instytutu Rodziny dołączył specjalista ginekologii i położnictwa Pan prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan. Pan profesor będzie przyjmował w poniedziałki w godzinach 15:00 – 20:00.
Serdecznie zapraszamy!

Sympozjum: Wokół obniżonej płodności i niepłodności małżeńskiej – źródła, diagnostyka, terapia, profilaktyka

III Konferencja
Zapraszamy na konferencję z cyklu “Profilaktyka zdrowia prokreacyjnego”. Podczas sympozjum, będzie można się z nami spotkać przy naszym stoisku. Gorąco zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: http://www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl

Mężczyzna wobec życiowych wyzwań

Agata Powojewska
Agata Powojewska - psycholog tworząca Poradnię Psychologiczną w Instytucie Rodziny, w ramach swojej pracy naukowej, w fenomenalny sposób przedstawiła sytuację współczesnego mężczyzny wobec wyzwań wydaje się najpoważniejszych: ojcostwa, straty dziecka i niepłodności.

Gorąco polecamy zatem artykuł pt. “Mężczyzna wobec życiowych wyzwań”, jaki ukazał się w Kwartalniku Fides et Ratio, a który dostępny jest również do pobrania po adresem: http://www.instytut-rodziny.pl/resources/prasa_InR_201303_Fides_et_Ratio_Agata_Powojewska.pdf

Instytut Rodziny na Kongresie Rodziny w dniach 15-17.03.2013

Kongres Rodziny
Gorąco zapraszamy na Kongres Rodziny jaki odbędzie się w dniach 15-17 marca br. Podczas wydarzenia będzie możliwość spotkać się także z nami w holu wystawowym. Do Zobaczenia!

Więcej szczegółów dotyczących kongresu: http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/kongres.html

Poradnia endokrynologiczna

Z radością informujemy, iż rozpoczęła już działalność Poradnia endokrynologiczna. Problemy natury endokrynologicznej są coraz bardziej powszechne, a skutki zaburzeń hormonalnych dotykają wielu aspektów życia człowieka, nie tylko wpływają na płodność.

W Instytucie Rodziny lekarze specjalizujący się w endokrynologii korzystają z wszelkich dostępnych dla obecnej medycyny metod diagnostyki i leczenia pacjentów. W dyspozycji lekarza jest również wysokiej klasy aparat USG pozwalający już w trakcie wizyty istotnie poszerzyć diagnostykę.

Wszyscy pacjenci Instytutu Rodzin mają dostęp do bardzo atrakcyjnych cen badań diagnostycznych wykonywanych w sieci Laboratoriów ALAB.

:: Specjaliści endokrynologii w IR

lek. med. Marek Ślusarski, NFP MC
dr n. med. Katarzyna Jankowska, NFP MC

Rozpoczęliśmy działalność w ograniczonym wymiarze

Można powiedzieć, że to wersja beta. Ruszamy w ograniczonym wymiarze, tj. Instruktorzy Modelu Creightona, Poradnia Psychologiczna oraz Poradnia Laktacyjna. Nasza placówka mieści się w Warszawie na Mokotowie przy ul. Miączyńskiej 69a. Dojazd jest bardzo prosty, dla tych, którzy dotrą samochodem, zaparkować można wzdłuż ul. Miączyńskiej. Pełne otwarcie już wkrótce.